Przejdź do głównej zawartości

Wyzwanie - stop z rutyną! #1

Uświadamiając sobie, że niestety nie staję się młodsza, że bliżej mi do 30, a nie 20 oraz, że życie mam tylko jedno i szkoda je zmarnować na egzystowanie, postanowiłam stworzyć takie mini-wyzwanie. Czyli stop z rutyną! Moim założeniem jest raz w tygodniu (minimum) zrobić coś innego, coś, co odbiega od zwyczajnej, codziennej rutyny. Może to być cokolwiek - od stania o 6 rano (jak zwykle tego nie robisz), powrót z pracy do domu spacerem, pójścia na kawę do nowego miejsca, spotkanie ze starym znajomym, którego wieki się nie widziało. Nie chodzi o robienie wielkich rzeczy (chociaż oczywiście takie cele też warto mieć), ale właśnie o te małe, codzienne sprawy. 

Serdecznie zachęcam was do wyzwania - w grupie siła, a wzajemne motywowanie się może zdziałać cuda. Postaram się co tydzień wrzucać notkę z tego wyzwania, gdzie będziecie mogli się chwalić swoimi osiągnięciami. :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Niższy wiek emerytalny, a zmiana płci – orzecznictwo

Prawie optymistycznie

Zdecydowanie nie jestem optymistką, chociaż mimo to staram się szukać jasnych stron w życiu. Blog będzie o wszystkim, co mnie interesuje bądź dopiero zainteresuje - a jest tego sporo. Będąc na pierwszym roku aplikacji radcowskiej teoretycznie nie mam za wiele wolnego czasu, jednakże u mnie sprawdza się zasada, iż im więcej mam obowiązków, tym więcej wolnego czasu wygospodaruję. 
Tak więc wpisy będą różnorodne -  poczynając od swoich przemyśleń, motywacji, co będzie sprowadzać się do tekstów psychologicznych, trochę o ćwiczeniach i zdrowym odżywianiu, trochę o nauce,  poprzez podróże, a kończąc na prawie. 
Mam nadzieję, że zawitasz tutaj na dłużej i znajdziesz coś dla siebie interesującego.

Nic nigdy nie jest czarno-białe, czyli dlaczego warto powstrzymać się od oceniania